+38 (067) 277 21 21 info@marktech.net.ua

Токарно-фрезерувальний верстат з ЧПУ SCHNITZER NERO ECO CNC

  • Токарно-фрезерувальний верстат з ЧПУ SCHNITZER NERO ECO CNC
  • Модель: SCHNITZER NERO ECO CNC

Токарно-фрезерувальний верстат з чотирма осями та чотирма вузлами. Верстат оснащений V-подібрим токарним ножем для деталізації, шейперною фрезою для чорнової обробки та шліфувальним вузлом. 

Призначення: 

Масове та серійне виробництво елементів меблів, ніг стільців, столів, ліжок, підлокітників, ексклюзивні токарні вироби з різних порід деревини. 

Область використання:

Меблеві фабрики з виробництва столів, стільців та ліжечок, балясин, точених елементів меблів. На верстаті проводиться: автоматична обробка шейперною фрезою, точення різцем та шліфування, що виключає похибки. Зручне програмне забезпечення дозволяє легко створювати та змінювати програми.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ 
Макс. січення заготовки, мм 160x160
Макс. довжина, мм 1200
Швидкість осі Х, м/хв 70
Швидкість осі Z, м/хв 40
Швидкість осі Y, м/хв 30
Робоча потужність, кВт 22
Вісь Х, кВт 1,5, серводвигун 
Вісь Z, кВт 1, серводвигун
Вісь Y, кВт  0,75, серводвигун
Вісь А, кВт,об/хв 3,7, 6000,серводвигун шпинделя 
Вага, кг  2850

 

Вертикальний фрезерний агрегат оснащений шейперною фрезою, що дозволяє здійснювати більш глибокі вибірки на 1 прохід, ніж у аналогів, значно збільшуючи продуктивність завдяки наявності спеціальної системи гальма осі А. Це дає змогу виготовляти найскладніші  вироби з високою швидкістю та точністю.

 

Верстат оснащений V-подібним різцем для виготовлення токарних виробів будь-якої складності, що значно розширює можливості верстата. Токарний ніж виготовлений з твердого сплаву та має високий ресурс, корпус різця розрахований на велику кількість перезаточок. Утримувач різця має можливість одночасного закріплення двох інструментів різної форми.

 

AREL (Італія), що випускається популярною фірмою, призначений для вибірки пазів, «кишень», свердління отворів, поздовжніх канавок і т.п.

 

Дозволяє здійснювати заміну кінцевого інструменту в автоматичному режимі, що значно збільшує продуктивність та виключає людський фактор.

 

Усі серводвигуни встановлені на верстаті оснащені абсолютними енкодерами – які мають важливі переваги:

1. У верстаті Schnitzer не застосовуються кінцеві датчики,тому що це слабка ланка, яка схильна до поломок і пов'язаних з цим простоям обладнання. Також з кінцевими датчиками неможливо продовжити обробку при відключенні живлення.

2. Вища точність на відміну від стандартних серводвигунів.

3.Пам'ять останньої точки. При відключенні електрики обробка почнеться з тієї ж точки, в якій закінчили або на початку зміни при продовженні обробки оператору не потрібно шукати закінчення, обробка розпочнеться від неї автоматично.

 

Блок змащування власного виробництва об'ємом більше 2 літрів і ударостійкий бункер, спеціальний фільтр, що запобігає засміченню, металева кришка, що легко заповнюється. Завдяки потужному двигуну та металевому поплавцю рівня масла з відкритим контактом він забезпечує автоматичне змащення в верстаті за бажаних інтервалів.

 

Дозволяє отримати готовий виріб за один цикл, скорочуючи кількість операцій на виробництві, знижуючи собівартість продукції та підвищуючи її якість.

Поставляється, як опція.